Uzależnienie od masturbacji i zaburzenia erekcji

Witam, mam problem odnośnie erekcji. Od około 5 lat zacząłem się masturbować, robiłem to różnie (raz w tygodniu czy dwa, codziennie oraz nawet kilka razy dziennie.) Od 3 lat jestem ze swoją partnerką i od początku do końca nasze życie seksualne było udane z wyjątkiem przedwczesnego wytrysku który występuje do dziś... Od około 3 miesięcy zaczęły występować zaniki erekcji podczas stosunku, niewiem czym to jest spowodowane. Masturbacji zaprzestałem niecały miesiąc temu. Proszę o pomoc.

Witam. Nieleczony przedwczesny wytrysk wtórnie powoduje zaburzenia erekcji. Masturbacja w danym przypadku ma marginalne znaczenie. Proponuję zgłosić się do lek.-seksuologa celem dokładnej diagnostyki i doboru leczenia.
Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz

Witaj!
jest pan młodym mężczyzną i fakt ,że przed rozpoczęciem współżycia masturbował się pan codziennie spowodowało taki a nie inny nawyk masturbacyjny określony dla pana. Czas tej czynności ma na to wpływ bo przez wiele lat był określony , pewnie bardzo krótki , dlatego mimo tego ze podjął pan współżycie czasookres występowania wytrysku się nie zmienił . Potrzeba aby udał się pan do specjalisty osobiści po poradę , ponieważ dalsze postępowanie jest od tego uzależnione,proszę poszukać seksuologa i umówić się na wizytę.
Pozdrawiam