Uzależnienie od masturbacji u partnera a planowanie ciąży

Mój parter masturbuje się od kilku lat,zaczyna mnie to denerwować,chciałabym mieć z nim dziecko,ale on umie to zrobić tylko ręką,czy są jakieś tabletki ,które mu pomogą zrobić to do środka.Proszę o pomoc

Dzień dobry.

W poście przedstawiła Pani kilka problemów. Pierwszy, to masturbacja partnera od kilku lat. Kolejny, to chęć zajścia w ciążę i niemożność "zrobienia tego do środka" przez partnera.
Moją uwagę zwróciło jednak zupełnie co innego. Pisze Pani, że partner masturbuje się od kilku lat, a Pani zaczyna się tym teraz denerwować. Dlaczego dopiero teraz? Z opisu rozumiem, że masturbacja partnera stała się problemem, gdy poczuła Pani potrzebę zajścia w ciążę. Jak zatem dotychczas wyglądało Wasze życie seksualne? Samodzielne zaspokajanie się partnera posiadającego partnerkę jest poważną nieprawidłowością, wskazującą na niewłaściwe i zaburzone relacje.

W powyższej sytuacji doradzałbym odroczenie decyzji o zapłodnieniu, a skupiłbym się na poprawie związku. Konsultacja i terapia seksuologiczna wydaje się być nieodzowna.

Pozdrawiam.

Widzę tu problem na tyle złożony, że mało prawdopodobne, żebyście sobie Państwo z tym sami poradzili.
Bez terapii u seksuologa się nie obejdzie, moim zdaniem.
W takich problemach same tabletki w rozwiązaniu nie wystarczą.
Pozdrawiam, JW