Uzależnienie od narkotyków u brata

witam gdzie mam sie zglosic o pomoc jak moj brat jest narkomanem nie radze juz soebie i sie go boje ciagle ma jakies zwidy ze ktos go sledzi obserwuje itd

Ośrodki terapii uzależnień oferują pomoc dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych w tym narkotyków. Warto skorzystać także z oferowanej tam pomocy dla rodzin osób uzależnionych. Nie tylko można uzyskać wsparcie, ale także edukację w zakresie wspierania powrotu do normalnego funkcjonowania osoby uzależnionej.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza