Uzależnienie od partnera

MOJA ZNAJOMA JEST UZALEZNIONA OD PARTNERA JAKSIE JEJ NIE UKLADA MOWI ZE CHCE UMRZEC DO PRACY NIE POJDZIE W DOMU BEDZIE SIEDZIECTWIERDZI ZE NIC NIE ROZUMIEM

Witam... w tej sytuacji proponuję skorzystać z porady psychiatry, zdecydowanie bardziej niż psychologa. Proszę pamiętać, że porada lekarza może być skuteczna, wtedy, gdy jest oparta na prawdzie - na szczerej, otwartej komunikacji. Warto więc zaufać i opowiedzieć wszystko. Zaufanie procentuje. Pozdrawiam.

jesli Pani znajoma jest pelnoletnia, to sama powinna poszukac pomocy, a jak jej nie szuka, to pytanie, czy jej chce...i "w co gra"? a co Pani ma z tym wspolnego? o co tak naprawde chodzi? co w waszej relacji sprawia Pani cierpienie? pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza