Uzależnienie od środków psychoaktywnych u 14-latka

mój 14 letni syn cpa.robi to juz prawie co dziennie.Były interwencje policji, pogotowie stawialo go na nogi,ma kuratora. z nikogo nic sobie nie robi.rozmowy z terapeutami.psychiatrą .kuratorem nie pomagają...co mam zrobic skoro w tym kraju nie ma pomocy.prywatna wizyta u psychiatry dopiero polowa listopada na ktora pojde pewnie sama bo on nigdzie nie pojdzie a siłą nie dam rady.lekarz w szpitalu rozkladal rece .jak pomoc takiemu dziecku?

Witam panią,
Moze dobrze by było zawieźć go na detox na oddział psychiatrii dziecięcej, tam są i psychologowie i lekarze. Być może ktoś tam do niego dotrze, jak już będzie odtruty.
Może pani też poszukać terapeuty od uzależnień i tam zaprowadzić syna lub na początek przyjść na taką rozmowę sama lub z ojcem dziecka.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę znaleźć ośrodek/psychoterapeutę, który zajmuje się psychoterapią rodzinną /systemową/ i udać się na wizytę.