W jaki sposób dobrać krem do skóry?

Mam problem z doborem kremu, wypróbowałam już ich wiele, znaczna większość odpadła ponieważ po 2 dniach skóra była jeszcze bardziej sucha, łuszczyła się i pojawiały sie czerwone plamy, kiedy już znalazłam krem po którym sie nic nie działo okazał sie dobry tylko na 3 miesiące, po czym historia powtórzyła się na nowo. Jak dobrac krem do mojej skóry? Bardzo proszę o pomoc.

Witam. Sucha i wrażliwa skóra wymaga okresowej zmiany preparatów do pielęgnacji, gdyż cera "przyzwyczaja się" do dotychczas stosowanych kosmetyków. Powinna Pani wybierać apteczne kremy do cery wrażliwej, atopowej i przesuszonej.

Dzień dobry, najlepiej będzie udac się na dermokonsultację, podczas której Pani skóra zostanie dokładnie zbadana i będzie można dobrac jak najodpowiedneijsze kosmetyki .