W jaki sposób mogę poprawić wygląd piersi?

Witam, karmiłam piersią synka do roku, po czym cztery lata temu zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne C***. W ostatnim roku straciłam 15 kg wagi a mój biust stawał się mniejszy, wiszący i coraz bardziej pomarszczony. Stosuję kremy typu push up i zimno-ciepłe prysznice, ale ich wygląd nie poprawia się. Wyczytałam w Internecie, że skuteczne są kuracje hormonalne, ale nie wiem do jakiego specjalisty iść. Kamila

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Operacje powiększania piersi są bardzo popularne, jednak nie każda kobieta chce się im poddać. Najważniejsze znaczenie w tej kwestii zdają się mieć ewentualna możliwość nieudanego zabiegu, blizny, ból, a także koszt.
Z drugiej strony można powiedzieć, że operacja jest jedynym sposobem, która pozwala naprawdę zwiększyć rozmiar piersi.
Alternatywą są tabletki, które działają o naturalne wyciągi roślinne, witaminy i mikroelementy. Ich podstawowym mechanizmem działania jest wpływ na receptory estrogenowe i poziom hormonów z grupy estrogenów, ponieważ w składzie tabletek są zawarte fitohormony. Warto zwrócić uwagę ,że nie ma wglądu do składu większości tych preparatów.
Efektem może być wzrost piersi, ujędrnienie oraz poprawa wyglądu zewnętrznego. Opinie na temat działania produktu są różnorodne, ponieważ nie zapewniają 100% efektu.
Jeżeli będzie się Pani decydować na próbę, to najlepiej skorzystać z tabletek sprawdzonych firm.
Warto skonsultować się w tej kwestii z ginekologiem.

Pozdrawiam serdecznie!