W jaki sposób można leczyć obfite miesiączki?

Witam!W jaki sposób można leczyć obfite miesiączki obecnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne dodam iż problem się pojawił po trudnych porodach a obfite miesiączki przyczyniają się do powstawania anemi.Czy jest jakiś inny sposób na tę dolegliwość, ponieważ przyjmowanie tych leków trochę mnie nie pokoi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, stosowana przez Panią terapia hormonalna jest najbardziej optymalnym i skutecznym sposobem terapii. W razie wątpliwości co do samej terapii proszę o konsultację także z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.