W jaki sposób przekonać chłopaka do związku?

Hi.MamProblem-spotkałamChłopaka,spodobaliśmySię sobie.TraktowałMnieJakSwojąDziewczynę-prawił komplementy,mówił o wspólnychWakacjach,słówkaTypu"skarbie".NawetZabrałMnieDo swoichRodziców,powiedziałŻeGdybymByłaMuObojętnaToByMnieDo nichNieZabrał,aleŻeNaZwiązekPotrzebujeCzasu.GdyWyjechałDoPracy,toPrzezMiesiącByłoOk,potemDługoSięNieOdzywał i pewnegoDniaNapisałZeChceUtrzymywaćZeMnąKontaktyKoleżeńskie.OstatnioSieOdezwał,ZaproponowałSpotkanie.CoMam o tymMyśleć?CoZrobićAbyMuZaimponowaćAbyChciałSpróbować?

Witam. Proponuję nie imponować mężczyźnie na siłę. Nie warto udawać kogoś kim się nie jest, ponieważ związek oparty na kłamstwie nie przetrwa. Poza tym udawanie jest bardzo męczące i frustrujące. Radzę znaleźć sobie kogoś kto zaakceptuje Panią prawdziwą. Jeśli jednak zależy Pani na tej znajomości, należy otwarcie porozmawiać z byłym partnerem. Ma Pani prawo zapytać dlaczego zdecydował o zakończeniu związku. Warto wspomnieć o swoich emocjach odnośnie tej sytuacji i, jeśli się Państwo zaczniecie ponownie spotykać, ustalić zasady komunikacji.

Na pewno na siłę nie nakłonimy kogoś do związku. Zawalczenie o kogoś przez zaimponowanie nie jest najlepszy sposobem. Coś co może Pani zrobić to na pewno odwołać się do tego, co mieliście, co razem przeżyliście. Może Pani powiedzieć o swoich uczuciach, emocjach.Może rzeczywiście Wasz związek potrzebuje czasu, aby mógł stać się poważną relacją.