W jaki sposób wzmocnić słabą erekcję?

Mam zaledwie 20 lat (niepełne), a gdy dochodzi do zbliżenia pomiędzy mną a partnerką mój penis staje na chwilę i opada jeszcze przed rozpoczęciem stosunku. Problem leży również w tym, że stracił on swoją twardość i sztywność. Nie wiem czym to może być spowodowane. Ktoś mi powiedział, że jem zbyt wiele jajek, ale czy to prawda? Więc chciałbym uzyskać pomoc czy powinienem zakupić jakieś tabletki na wzmocnienie wzwodu, jeśli tak to jakie? Zależy mi na czasie. Zresztą sami rozumiecie. Więc jeśli tak to powiedzcie jakie te tabletki, przecież nie mam 50 lat, a mam już takie problemy. Pokierujcie mnie również co dalej? Bardzo chciałbym kochać się ze swoją kobietą, ale mi nawet nie staje, kiedy widzę film porno.

Witam!
Przyczyn kłopotów z erekcją może być wiele. Jeżeli - jak wspominasz - wzwód występuje przed stosunkiem, a zanika w jego trakcie, to możliwe, że powoduje to obawa o rezultat zbliżenia oraz akceptację ze strony partnerki. Towarzyszący stres, niewłaściwa dieta oraz nałogi mogą mieć także zasadniczy wpływ na występowanie erekcji. Jeśli eliminacja tych czynników nie przyniesie pożądanego skutku, zalecam kontakt ze specjalistą urologiem. Być może przydatna będzie także konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam