W jakiej pozycji uprawiać seks, by mieć orgazm pochwowy?

W jakiej pozycji powinnam uprawiać seks by mieć orgazm pochwowy?( Do tej pory miłam tylko orgazm łechtaczkowy..)

Dzień dobry!

Większość kobiet przeżywa orgazmy tzw. łechtaczkowe. Istnieje duża grupa kobiet, która w ogóle nie jest zdolna do przeżywania orgazmu tzw. pochwowego i nie ma w tym niczego niepokojącego.
Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden, różne są jedynie drogi jego osiągania. Żaden nie jest jednak bardziej wartościowy niż inne.

Większość kobiet, które przeżywają orgazm wyłącznie na skutek penetracji pochwy, docenia te pozycje, w których członek silnie napiera na przednią ściankę pochwy - jest to okolica szczególnie wrażliwa, tzw. obszar G.
Równie ważne jest jednak to, aby wybrane techniki i pozycje współżycia, atmosfera i okoliczności zbliżenia, były przyjemne i szczególnie lubiane dla danej pary i danej kobiety. Dobre samopoczucie i radość może sprzyjać uzyskaniu orgazmu bardziej niż medycznie uzasadniona pozycja.

Pozdrawiam!