W jakim czasie po wyjęciu implantu antykoncepcyjnego można zajść w ciążę?

W jakim czasie po wyjeciu implantu antykoncepcyjnego (podsórnego ) mozna zajsc w ciaze? maial go 28 miesiecy i chce starac sie o kolejne dziecko :)
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po usunięciu implantu powinno wystąpić krwawienie z odstawienia hormonów. Po tym czasie pojawiają się już dni płodne. Nie zawsze jednak dzieje się to od razu. Czasami warto odczekać jeden pełny cykl.