W które dni cyklu wykonać badania hormonalne z krwi?

Witam serdecznie!
Chciałabym się dowiedzieć, w które dni cyklu wykonać badania hormonalne z krwi (planuję zajść w ciążę), z podziałem na hormony i dopuszczalnymi normami.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Dzień dobry!
Jeśli ma Pani regularne cykle miesiączkowe, nie ma wskazania do wykonania badań hormonalnych. Jeśli są one nieregularne, lekarz po zbadaniu Pani na pewno zleci odpowiednie badania. Być może oprócz badania poziomu hormonów płciowych zleci zbadanie hormonów tarczycy.
Z poważaniem