W którym dniu cyklu jest szansa na zajście w ciążę?

witam.staram się z mężem o dziecko,okres miałam 17 listopada a moje cykle są różne raz 29 dni raz 30 a nawet 33.w które dni cyklu jest szansa na zajście w ciąże.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ Pani cykle są nieregularne, to w takim przypadku wskazanie dni płodnych jest trudne i dość mało wiarygodne. Dlatego też sugerowałabym, by w celu oceny dni płodnych monitorowała Pani owulację poprzez USG lub domowe testy owulacyjne. Testy owulacyjne można kupić w każdej aptece.