Wady rozwojowe u dziecka a świadczenia pielęgnacyjne

Corka urodzila sie z zlamanym obojczykiem w5 mie zycia wykryto krwawienie srodkomorowe2stopnia bylo wszystko ok dwa lata pozniej corka dostala napad padaczkowy w klinice stwierdzono; padaczke z napadami czesciowymi wtornie uogolniajacymi sie objawowa u dziecka z dyskretnymi zmianami poniedotleniowymi oun oraz asymetria hipokampow i rogow skroniowych. Doktorka mi napisala ze to wada rozwojowa oun irokowania co niewielkie/niejawne nie moge sie poczytacia. Czy prucz zasilku piel,153nalezymi sie co

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu uzyskania informacji na temat przysługującej pomocy proszę udać się do najbliższego ośrodka pomocy społecznej.