Waga dziecka w 27. tygodniu ciąży
Jestem w 27 tygodniu ciąży, a moje maleństwo,wg. usg waży 753 g. Czy to nie jest troszkę za mało?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży
Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?
Witam. Waga dziecka rzeczywiście jest dość niska, ważniejsze jest jednak czy mimo to dziecko rozwija się prawidłowo - koniczne jest wykonanie usg i bezpośrednia ocena ginekologiczna.