Wahania nastroju i brak mobilizacji do działania u nastolatki

Witam, mam 19 lat oraz dość dziwny problem. Nie wiem z czego wynika jednak nic nie jest dla mnie ważne w życiu, zawaliłam maturę bo uznałam że i tak jej nie zdam i nie przykładałam się do niej świadomie od dłuższego czasu jestem agresywna oraz mam huśtawki nastrojów, jeśli jestem szczęśliwa to musi wiedzieć o tym cały świat jak również mam skłonności do płaczu, nie mogę jeść ponieważ wydaje mi się że po obiedzie przytyje 5 kg, nie wiem czego chcę, ciełam się, nie śpię w nocy, co mam robić ?

Witam serdecznie,
Jak długo już trwa taki stan? Czy masz jakieś problemy, na przykład rodzinne?
Pozdrawiam