Wahania nastroju, napady złości, smutek i przygnębienie

Od paru dni moze od tygodnia mam bardzo dziwne psychiczne wachania nastroju przez co ranie swoich najbliższych , mam częste napadu złości i odrazu robie awantury i obrazam sie a czasem nawet poniżam , jednak mam też napady strasznego smutku przygnębienia , osamotnienia . Miałam nie przyjemna sytuacje z przyjciólmi ale tym razem nie moge sie poszbierać nie wiem czy płacz dzień w dzień jest dobry i czy sama poradze sobie z tym bolem. Co to może być? Pomożecie mi ?

Podobne objawy mogą jednak wskazywać także na poważniejsze trudności- zaburzenia z kręgu depresji lub zaburzeń osobowości. Wszystko zależy od objawów i czasu trwania. Warto, żeby diagnozę postawił lekarz psychiatra lub psycholog. Od razu także będzie mógł zaproponować odpowiednią terapię.