Wchłonięcie krwiaka podkosmówkowego a powrót do dotychczasowego trybu życia

witam, prosze uprzejmie o onformacje po jakim czasie od stwerdzenia wchloniecia krwiaka podkosmówkowego można wrócić do dotychczasowego trybu życia? czy wchłonięcie się krwiaka oznacza brak zagrożenia ciąży?

Witam serdecznie. Ciążą jest zagrożona, jednak już nie w takim stopniu jak ma to miejsce gdy krwiak jest obecny. Jeżeli wchłonął się on całkowicie można powrócić do poprzedniego stylu życia pamiętając o okresowej kontroli.