Wciągnięte brodawki piersiowe u 20-latki

Witam, mam wciągnięte brodawki bardzo się tego wstydzę ale chciałabym coś z tym zrobić. Dodam, że mam 20 lat. Gdzie powinnam się udać z prośbą o pomoc?
20 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przede wszystkim należy udać się do ginekologa, aby wykluczył ewentualne patologie w obrębie brodawek sutkowych.
Jeśli "wciągnięte brodawki" okażą się wyłącznie typem budowy, cechą estetyczną, powinna Pani skonsultować się z lekarzem chirurgiem plastykiem.

Proponuję zgłosić się do ginekologa z tym problemem. Lekarz oceni czy to tylko problem estetyczny, wykluczy nieprawidłowości, zbada piersi. W przypadku izolowanego defektu estetycznego pomocny będzie chirurg plastyk. Pozdrawiam