Wczesna ciąża i opóźniona miesiączka

Wczesna ciaza, miesiaczka (?) (bardzo słaba) - 2 tygodnie opozniona, do pelneo stosunku doszło 16-go września, tydzien pózniej miałam dreszcze, bardzo słabo sie czułam, zaslablam, bardzo silne skurcze brzucha w nocy i klucie jajnika. Czy opóźnione krwawienie o 2 tygodnie, czysta czerwona krew (dziwne) to jest miesiaczka, czy mogę być w ciazy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli poprawnie rozumiem to opóźnił się Pani okres o 2 tygodnie a następnie doszło do intensywnego krwawienia "żywą" krwią. Istnieje ryzyko że jest Pani w ciąży, która nie przebiega w sposób właściwy. W takiej sytuacji niezbędna jest natychmiastowa konsultacja ginekologiczna. Proszę niezwłocznie zgłosić się na Izbę Przyjęć szpitala posiadającego oddział ginekologiczny.