Wczesne wykrycie ciąży na USG

mam pytanie chodzi o to czy jest mozliwe ze jestem w ciazy. najkrótrzy z moich cykli to 26 a najdluzszy 32 w tej chwili jest 35 dzien cyklu stosunek byl 19 dnia cyklu. Miesiaczki brak testy negatywne i badanie krwi nic nie wykazalo czy mozliwe ze jest jeszcze za wczesnie na wykrycie ciąży? Dodam ze odczuwam ból w dole brzucha z przerwami, mam powiekszone piersi i bola tylko sutki tak ze nawet nie daje mezowi dotykac. pozdrawiam i prosze o odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję wykonać test ciążowy po upływie 14 dni od stosunku.