Wcześniejsze wystąpienie okresu i czarne skrzepy

Witam. Mam 18 lat.Mój cykl trwa dosyć długo ok.37 dni. Dzisiaj 10.06.14 rozpoczął mi się przed wczesny okres. Wygląda on zupełnie inaczej niż poprzednie. Kiedy oddaje mocz nie jest on zabarwiony krwią, natomiast w pochwie znajdują się skrzepy krwi( ciemno czerwone a nawet czarne). Dodam że uprawiam seks ale zawsze z zabezpieczeniem. Czy istnieje możliwość zajść w ciążę ? Proszę o szybką odpowiedź.

Opisane plamienie może być związane z zaburzeniami hormonalnymi. Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu diagnostyki cyklu hormonalnego. Proszę też wykonać test ciążowy w celu wykluczenia ciąży.