Wcześniejszy i krótszy okres : co może być przyczyną?

Poprzedni okres dostałam 10 lutego, następny natomiast 3 marca, co oznacza, że minęło zaledwie 22 dni, co u mnie nie należy do normalności, bo zazwyczaj okres mam w miarę regularny i następuje po 26 do 28 dniach. Do tego ten ostatni był bardzo krótki, trwał zaledwie 2 dni i był dosyć dziwny - brązowa wydzielina pomieszana z krwią. Muszę też wspomnieć, że współżyłam z chłopakiem 23 lutego, co przynajmniej z moich wyliczeń wynika, które prowadzę od niedawna, że miał być dniem najbardziej płodnym. Przed okresem pojawiły się prawie wszystkie objawy - oprócz bólu (przynajmniej wydawał się nie tak intensywny jak zazwyczaj),  powiększyły mi się piersi i czułam się raczej opuchnięta. Czy to jest normalne? Nie miałam żadnych stresów. Na początku myślałam, że mogę być w ciąży, ale pojawił się okres.

Dzień dobry!
Takie dodatkowe lub wcześniejsze plamienie może być również we wczesnej ciąży. Jeśli nie wyklucza Pani takiej możliwości to w spodziewanym terminie miesiączki proszę wykonać test ciążowy.
z poważaniem