Wewnętrzny niepokój, rozdrażnienie, nocne poty, problemy z koncentracją i zapamiętywaniem

Często jest mi źle samej ze sobą. Czuję wewnętrzny niepokój, mam stale napięte mięśnie twarzy, aż do poziomu odczuwania lekkiego bólu. Czuję się rozdrażniona i we wszystkich osobach dopatruję się, że chcą dla mnie źle. W nocy miewam zlewne poty. Mam też natręctwo stałego myślenia o pracy i wszystkim co jest z nią związane. Mam też poważne problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Jakie leki dostępne bez recepty mogłyby złagodzić te dolegliwości? Co może być przyczyną?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację.
W internecie jest dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

zadne.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza