Wiarygodność testów ciążowych a podejrzenie ciąży

Witam, podejrzewałam że mogę być w ciąży zrobiłam test wyszedł pozytywnie po 2 dniach zrobiłam jeszcze jeden i wyszedł negatywnie. Wczoraj zrobiłam test i również wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość że test może być błędny?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Test nie jest czuły w 100%. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej i wykonać badanie beta hcg z krwi.