Widoczna owalna, dobrze ograniczona lita struktura o sonograficznych cechach

Mam wynik badania usg piersi, na którym jest:"widoczna jest owalna, dobrze ograniczona lita struktura o sonograficznych cechach FA wielkości ok.23x20x13mm" Czy to oznacza coś poważnego? Co to za cechy? Jakie badanie zrobić następnie?

Jest to guz prawdopodobnie łagodny (w USG ma cechy łagodnego guza - włókniakogruczolaka). Wskazane jest wykonanie biopsji tego guza aby móc zdecydować, czy obserwować w kolejnych badaniach, czy rozważać wycięcie.