Widoczna zygzakowata obręcz, mroczki, bóle głowy

mam zaburzenia widzenia trwa to około 20 min,zygzakowata obręcz,mroczki,ból głowy,ciśnienie ok zdarza sie to już kolejny raz byłam u okulisty i nic do neurologa MR głowy nic nie wykazało TK kregosłupa na poziomieC 6-C7 drobna wypuklina krążka tylna z laterylzacja w prawo ,gdzie modeluje worek oponowy,na poziomieC4-C 5iC 5-C6 niewielkie tylne uwypuklenia tarcz między kregowych powodują przewężenia przestrzeni przedrdzeniowej ,a w nocy bolą mnie kości nóg i rąk czy to może być szpiczak?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy oraz wyniki badań są niecharakterystyczne i nie pozwalają postawić jakiejkolwiek diagnozy. Potencjalnych przyczyn może być wiele, teoretycznie także szpiczak. W celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję dokładniejszą diagnostykę pod okiem lekarza POZ.