Widoczne cechy centralnego uwypuklenia tarczy międzykręgowej z niewielkim uciskiem

Na poziomie L4-L5 widoczne cechy centralnego uwypuklenia tarczy międzykręgowej z niewielkim uciskiem na przednią przestrzeń buforową

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.