Widoczny pęcherzyk we wczesnej ciąży

Witam. Jestem w ciąży, ale lekarz powiedział że na razie to tylko pęcherzyk i trzeba poczekać, ale dziś zauważyłam lekko różowawy śluz. co to znaczy

Witam. Bardzo wczesna ciąża może nie być dobrze widoczna na usg - badanie należy powtórzyć za kilka tygodni. Delikatne plamienia mogą pojawić się na początku ciąży nie jest to powód do niepokoju.