Wigotność pochwy - problem z włożeniem członka

Więc mam taki problem. Mianowicie kiedy wkładam mojego członka pierwszy raz do pochwy mojej dziewczyny wchodzi normalnie bez oporów. Problem pojawia się wtedy, kiedy już całkiem wyjmę członka i chcemy zmienić pozycję. Kiedy chcę go ponownie wsunąć po prostu się nie da, a pochwa mojej dziewczyny już nie jest wilgotna tylko sucha, kiedy chce go wcisnąć na siłę pojawia się u mnie ból, a u dziewczyny nie i nie da rady powtórnie wsunąć mojego penisa w pochwę. Czy to jest związane z wilgotnością pochwy? Czy może problem leży gdzieś we mnie? Proszę o radę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Pana opis nie jest dokładny, dlatego trudno ustalić właściwą przyczyną Państwa problemów. Ze względu na brak informacji na temat osłabienia wzwodu podczas zmiany pozycji wydaje się, że przyczyna leży po stronie partnerki.

Problem z wejściem do pochwy zwykle spowodowany jest brakiem odpowiedniego nawilżenia dróg rodnych. Ból występujący u Pana jest spowodowany oporem, który wytwarza pochwa partnerki.

W obecnej sytuacji warto wydłużyć grę wstępną, która bardziej pobudzi partnerkę, co poskutkuje zwiększeniem nawilżenia. Jeżeli to nie pomaga, proszę spróbować zastosować specjalne żele nawilżające dostępne w każdej aptece i większości drogerii.

Pozdrawiam.