Wirusowe zapalenie rogówki a czas stosowanie leków

Od 2,5 mies. choruję na zapalenie wirusowe rogówki. Brałam Tobrex i Corneregel. Dodatkowo 3 opak. Groprinosina, 10 x 10 dni. Po tygodniu dostałam Virgan. Tymi lekami leczyłam się przez 2 miesiące. Po wizycie kontrolnej lekarz stwierdził u mnie zwalczenie wirusa i przepisał mi Tobradex na wyleczenie blizn. 4 x dziennie stosuje od 11 dni. Nie powiedział jak długo mam go stosować. Krople mi się skończyły. Poprawa jest bardzo duża, ale boję się, przerwać leczenie. Proszę o poradę.

Witam.
Proponuję jednak udać się na ponowną kontrole do swojego okulisty , ponieważ wirusowe zapalenie rogówki leczy się bardzo długo i mogą pojawić się nawroty.
Pozdrawiam