Wirusowe zapalenie wątroby typu C a wyniki badań

mam wirusowe zapalenie wątroby typu b. w zeszlym roku robiłam badania i alat :28 aspat :26 . dzis robiłam badania i alat wynosi 55 dla nromy 32. stosuję diete lekkostrawna, alkohol pije bardzo okazjonalnie nie mam również nadwagi ani niedowagi. dodatkowo robiłam morfologie. wynik wskazuje na nieprawidłowy rozmaz krwi. czy mam powody do zmartwień

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec stwierdzonego zakażenia WZW B podwyższony poziom Alat nie stanowi zagrożenia i wymagana jest dalsza kontrola, zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.