Ryzyko ciąży po dotknięciu zewnętrznej strony prezerwatywy członkiem

Witam, dziś z moją partnerką mieliśmy odbyć swój pierwszy stosunek. Prezerwatywą niechcący dotknąłem członka (zewn. stroną), po czym starałem się w nią wejść. Członka wsadziłem na max. 6 cm do jej pochwy. Tylko 2 razy. Czy jest możliwość, aby partnerka zaszła w ciążę? Jej pierwszy dzień miesiączki to 1.05, a cykl to 30 dni.

Witam! Owulacja następuje 14+/-2 dni przed miesiączką, komórka jajowa żyje ok. 24 godziny po owulacji, plemniki są zdolne do zapłodnienia 48-72 godziny po ejakulacji. Zakładając, iż nasienie znajdowało się na zewnątrz prezerwatywy - co również jest mało prawdopodobne - ryzyko zapłodnienia jest niewielkie. Pozdrawiam