Pomarszczona skóra na penisie i grudki w stanie wzwodu

Witam! Odnośnie do mojego wczorajszego pytania (pisałem o tym, że podczas dotykania żołędzi odczuwam ból, który zmniejsza się tylko po poślinieniu penisa; w stanie spoczynku członek jest pomarszczony, a we wzwodzie pojawiają się na nim grudki) mam kolejne pytanie. Czy mógłby Pan polecić dermatologa na terenie Warszawy, który zająłby się moją sprawą? Pozdrawiam

Witam! Niestety mimo szczerych chęci, nie jest to możliwe. Chciałbym jednak podkreślić, że w celu uzyskania porady dermatologa nie potrzebuje Pan skierowania od lekarza rodzinnego. Wystarczy zarejestrować się bezpośrednio w poradni dermatologicznej. Oczywiście może Pan również skorzystać z porady prywatnej. W celu wyboru lekarza proponuję sięgnąć do portali internetowych zawierających opinie na temat lekarzy. Pozdrawiam serdecznie!