Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym i zażyciu antykoncepcji awaryjnej

Witam! Ostatni okres miałam 13 kwietnia. Z 24/25 współżyłam z chłopkiem bez zabezpieczenia. Nie skończył we mnie. Po 13 h od stosunku przyjęłam tabletkę 72h po, w tym ze jakieś 30 minut wcześniej zażyłam tabletki na uspokojenie. Jaka jest szansa na to, że jestem w ciąży? Dzisiaj choć wiem, że za wcześnie, zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, ale wiem, że sugerować się nim nie mogę. Proszę o pilną odpowiedź. ;(

Witam serdecznie! Niestety w pytaniu nie napisała Pani jak długie są Pani cykle i czy są regularne miesiączki. Od tego zależy wyliczenie dni płodnych. Natomiast szansa na zapłodnienie jest bardzo mała - po pierwsze stosunek był przerywany, po drugie przyjęła Pani środki zmniejszające ryzyko, aby doszło do zapłodnienia. Tak więc mało prawdopodobne aby była Pani w ciąży. Konieczne jest zaczekanie na pojawienie się miesiączki, jeżeli to nie nastąpi konieczne będzie wykonanie testu ciążowego (z porannej porcji moczu) oraz konsultacja z ginekologiem. Pozdrawiam