Ryzyko ciąży po pęknięciu prezerwatywy dwa dni po okresie

Witam! Wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Dodam, że mam cykle 29-, 31-dniowe, a wczoraj byłam praktycznie 2 dni po okresie. Z tego co się orientuję, zajście w ciążę w czasie dni niepłodnych, gdyż takie one były, ponieważ nie odczuwałam wilgotności pochwy, czy też nabrzmiałych piersi. Czy mogę spać spokojnie i nie obawiać się ciąży? Dodam jeszcze, że bardzo duża część spermy wyciekła i zaraz dokładnie się umyłam.

Witam! Przy Pani długości cykli, dni płodne przypadają na 9-21 dzień cyklu. W treści zapytania nie znajduję informacji na temat długości krwawienia, dlatego niemożliwe jest ustalenie, czy w dniu zbliżenia była Pani w trakcie trwania dni płodnych czy niepłodnych. Jeżeli zatem stosunek miał miejsce nie później niż 8 dnia cyklu, może Pani spać spokojnie. Ciąża jest niezwykle mało prawdopodobna. Pozdrawiam