Włókniaki w piersiach u 42-letniej kobiety

Witam. Mam 42 lata w 2012 roku wycięli mi z lewej piersi 3 wlokniaki. Po pól roku okazało sie ze pojawiły sie kolejne w tej samej piersi. Powiedziano mi ze to nic takiego i może zostać i nic z tym nie trzeba robić. Obecnie pierś jest nabrzmiala potwornie boli, powiększyła sie ze aż pod pachną mam coś jak poduszkę . Usg wykazało ze cała pierś zaatakowana jest wlokniakami i nawet drogi mleczne. W drugiej tez już są 2 wlokniaki . Proszę o pomoc Dorota

Wystepuje schorzenie zwane włókniakowatóścią piersi, gdzie pojawiają sie liczne włókniaki. Decyzja o wycinaniu takich mnogich włókniaków powinna być podjęta w porozumieniu z doświadczonym w leczeniu takiej dolegliwości lekarzem