Włożenie penisa do pochwy po okresie a szansa zapłodnienia

Dzień po tym, jak skończył się mojej dziewczynie okres, włożyłem jej penisa do pochwy, na chwile. Nie doszło do wytrysku, przed włożeniem sprawdzałem ręką czy jest suchy. Okresy ma w miare regularne, co 27-28 dni. ten trwał od piątku do wtorku, w środę doszło do tego zbliżenia. Czy jest szansa, aby doszło do zapłodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na zapłodnienie w takim wypadku jest znikoma choć nie można jej całkowicie wykluczyć.