Wodnista i obfita wydzielina z pochwy po okresie

dwa dni po okresie chlusneło ze mnie 2 szklanki dziwnej wody pojawła sie krew z ogromnym bulem brzucha

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innej przyczyny wystąpienia upławów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.