Wodniste plamienia a możliwość ciąży
Witam!18.09.14 zrobiłam testy ciąży. Z moczu pozytywny (kreseczka słabsza ale widoczna), z krwi beta HCG 96,91mlu/ml.Tego samego dnia ok 15h pojawiło mi się brunatne plamienie.Lekarz zdobił usg. Zarodek jeszcze nie jest widoczny.Mam czekać z tym plamieniem.Dzisiaj plamienia są bardziej wodniste, są bardzo delikatne.Miesiączkę miałam 21-27.08.14 , cykle trwają ok 28dni-30dni.Czyli wypada mi teraz miesiączka. Co znaczą te wyniki?Co z tymi plamieniami?Czy jest to normalne? Dziekuję Magda z Wrocław

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podane informacje wskazują, że jest Pani we wczesnej ciąży. Plamienia mogą jednak oznaczać zagrożenie poronieniem. Póki co proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.