Wodniste plamienia a możliwość ciąży

Witam!18.09.14 zrobiłam testy ciąży. Z moczu pozytywny (kreseczka słabsza ale widoczna), z krwi beta HCG 96,91mlu/ml.Tego samego dnia ok 15h pojawiło mi się brunatne plamienie.Lekarz zdobił usg. Zarodek jeszcze nie jest widoczny.Mam czekać z tym plamieniem.Dzisiaj plamienia są bardziej wodniste, są bardzo delikatne.Miesiączkę miałam 21-27.08.14 , cykle trwają ok 28dni-30dni.Czyli wypada mi teraz miesiączka. Co znaczą te wyniki?Co z tymi plamieniami?Czy jest to normalne? Dziekuję Magda z Wrocław

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje wskazują, że jest Pani we wczesnej ciąży. Plamienia mogą jednak oznaczać zagrożenie poronieniem. Póki co proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.