Wodniste stolce z białymi plamkami u 2-miesięcznego dziecka

Witam Moje dziecko robi caly czas wodniste kupki z pialymi plamkami 2 razy dziennie mniej wiecej o tej samej porze. Ma 2miesiace i jest karmione piersia. Nie placze przy robieniu kupki ani nie wymiotuje. Dzis zrobil zielona kupke ale także nic nie zauważyłam niepokojacego w jego zachowaniu. Czy mam sie martwic ze ona jest taka żadka?

Milena Lubowicz

Dziecko karmione piersią może robić rzadkie kupki, to samo nie jest powodem do niepokoju. Gdyby jednak utrzymywał się kolor zielony stolca, to proszę udać się do pediatry z dzieckiem.
Pozdrawiam