Wodniste stolce ze śluzem u dwuletniego dziecka

dziecko dwuletnie od kilku dni oddaje stolce wodniste ze śluzem w godzinach nocnych bądź nad ranem ok. godz 5.00 - jedna duża kupa druga mała na tym koniec. Zauważyłam, że schudła, słabo je, najchętniej mleko modyfikowane. Poza tym nic jej nie dolega, nie ma gorączki, wymiotów itp. Nie ma też oznak, że wychodzą nowe zęby... proszę o radę

Milena Lubowicz

Jeżeli w stolcu jest domieszka śluzu jest to objaw niepokojący, do tego dziecko schudło. Proszę skontaktować się z pediatrą, który zleci badania dodatkowe.
Pozdrawiam