Wodnisty śluz o nieprzyjemnych zapachu zamiast miesiączki

Mam cykle regularne co 29 dni, ostatnią miesiączkę miałam 21 września. Zawsze miała w 29 dniu rano miesiączkę a dzisiaj jest wlaśnie dzień w którym powinnam według obliczen dostać a zamiast miesiączki mam taki przezrosczysty wodny sluz. Współżyłam z partnerem zazwyczaj z zabezpieczeniem. Zrobiłam test ciążowy dzisiaj tylko nie był to mocz z nocy ( wypiłam tylko pare łyków wody mineralnej )i wyszedł negatywny. Mam niedoczynnosć tarczycy ale ten cykl był regularny mam sluz wodny o przykrym zapach

Witam. Nieprzyjemny zapach śluzu najpewniej jest wynikiem infekcji okolic intymnych - zapewne z jej powodu menstruacja uległa przesunięciu.