Wodnisty śluz zamiast miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam 3 tygodnie temu zamiast okresu miałam biały wodnisty śluz jednak bo 4 dniach okres się pojawił i trwał tylko 2 dni i od tej pory mam ten biały śluz raz jest wodnisty a raz gesty i jest go dużo ale nie śmierdzi . Wargi sromowe zrobiły się czerwone ale im bliżej mniejszych są troszkę sine i pojawiły się 2 bardzo widoczne żyłki nie pieczę ani swedzi , test robiłam i wyszedł negatywny ? Co to może być czy test mugł wyjść mylny a jak nie to jaka to może być infekcja ? Może to być coś groźnieg?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub wspomnianą infekcją. Warto zgłosić się do ginekologa.