Wole guzkowe częściowo torbielowate w wyniku badania tarczycy

BAC tarczycy płat lewyL1-obraz mikroskopowy odpowiada zmianie typu-zmiana łagodna-wole guzkowe.Płat lewy L2-obraz mikroskopowy odpowiada zmianie typu-zmiana łagodna-wole guzkowe częściowo torbielowate z metaplazją oksyfilną pojedyncze limfocyty.Nie można wykluczyć wstępnej fazy zapalenia.Płat prawy -obraz mikroskopowy odpowiada zmianie typu-zmiana łagodna-wole guzkowe z guzkiem rozrostowym z metaplazją oksyfilną.Wynik TSH0.9393 norma(0.3500-4.9400).Proszę o szybką interpretację mego wyniku.

Wynik nie świadczy o niczym niepokojącym. Te zmiany są typu zwyrodnieniowego i zapalnego, bez cech nowotworu. Wyniki badań laboratoryjnych w granicach normy. Oczywiście wyniki trzeba skonsultować z endokrynologiem prowadzącym.