Worki pod oczami i osłabienie po pracy przed komputerem

Witam,mam worki pod oczami i nie wiem jaka jest przyczyna.Jestem osłabiony po pracy(psychicznie i fizycznie). Jak przychodzę po pracy to mam wrażenie, że zaraz zasnę.Pracuje w biurze więcej jak 5 h przed komputerem. Pozdrawiam Jarek

Witam,
być może przyczyną Pana dolegliwości jest przemęczenie, niedosypianie.
Zalecałabym urlop i więcej odpoczynku.
Jeżeli dolegliwości będą się nadal utrzymywać mimo tego, proszę zgłosić się do lekarza POZ celem wykonania podstawowych badań laboratoryjnych i oceny funkcjonowania Pana organizmu.

pozdrawiam