Wpływ alkoholu na działanie tabletki Naraya

Witam! Biorę tabletki Naraya od półtora roku. Wczoraj zaczynałam nowe opakowanie po 7 dniowej przerwie spoznilam się z wzięciem o godzine i bylam na imprezie firmowej na której piliśmy alkohol. Czy to małe opóźnienie i alkohol mogą mieć wpływ na działanie tej tabletki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli była to jedynie jedna godzina opóźnienia nie ma powodów do obaw.