Wpływ leku Euthyrox na tabletki Vibin Mini

Witam, Mam 20 lat, od 3 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Vibin Mini został mi zmieniony na Vibin z powodu plamień. Niecały miesiąc temu dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy (TSH 5,52), zaczęłam brać Euthyrox N 25 (1 tab. dziennie). Niedawno znowu pojawiły się u mnie plamienia. Czy leki, które przyjmuję, wpływają jakoś na siebie nawzajem? Muszę odstawiać Vibin czy wystarczy go zmienić na coś innego, żeby pozbyć się plamień?

Witam. Euthyrox nie wchodzi w interakcje z dosutnymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Plamienia naj[rawdopodobniej spowodowane są zaburzeniami funkcji tarczycy.