Wpływ przeciwciał z Tuberkulozy przebytej wiele lat temu na wynik badania na boreliozę

Witam! Mój wynik na bolerię Przeciwciała w kl.IgG 30,5 . W latach 70-tych chorowałem na Tuberculoze . Moje pytanie,czy przeciwciała z przebytej wcześniej choroby nie mają wpływu na w/w wynik badania? Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przeciwciała z przebytej wcześniej choroby nie mają wpływu na aktualny wynik.